Projektowanie aplikacji internetowych oraz niestandardowe usługi programistyczne obejmują pełny zakres, od prostych skryptów oraz stron internetowych z zarządzaniem treścią, do zaawansowanych aplikacji internetowych.

W ramach tworzenia oprogramowania dedykowanego obsługujemy pełen zakres projektu, począwszy od analizy potrzeb biznesowych, określenia specyfikacji systemu, poprzez jego wykonanie, testowanie aż do wdrożenia, szkolenia i opieki nad gotowym systemem.

Proponujemy rozwiązania i systemy internetowe z dostępem poprzez przeglądarkę internetową działające w sieci Internet i ekstranet. Projektujemy i tworzymy najbardziej zaawansowane i funkcjonalne aplikacje internetowe z dużym naciskiem na bezpieczeństwo i ergonomie.

Skrót CRUD jest stosowany w odniesieniu do interfejsu użytkownika większości aplikacji, które zazwyczaj pozwalają użytkownikowi na:

– utworzenie lub dodanie nowych informacji (create)
– odczytanie lub wyświetlenie istniejących informacji (read)
– modyfikowanie lub edycję istniejących informacji (update)
– usuwanie istniejących informacji (delete)

Bez tych czterech działań oprogramowanie zazwyczaj nie może być uznane za kompletne. Ponieważ te operacje są działaniami podstawowymi, są one często opisywane pod wspólnym tytułem CRUD.

Zobacz wersję demo

Pracujemy w najlepszych technologiach Front End

technologie