Aplikacje usprawniające procesy w firmie

Tworzymy profesjonalne aplikacje zupełnie od podstaw

Projektowanie aplikacji internetowych oraz niestandardowe usługi programistyczne obejmują pełny zakres, od prostych aplikacji oraz stron internetowych z zarządzaniem treścią, do zaawansowanych aplikacji i platform administracyjnych.

W ramach tworzenia oprogramowania dedykowanego obsługujemy pełen zakres projektu, począwszy od analizy potrzeb biznesowych, określenia specyfikacji systemu, poprzez jego wykonanie, testowanie aż do wdrożenia, szkolenia i opieki nad gotowym systemem.

Proponujemy rozwiązania i systemy internetowe z dostępem poprzez przeglądarkę internetową działające w sieci Internet i ekstranet. Projektujemy i tworzymy najbardziej zaawansowane i funkcjonalne aplikacje internetowe z dużym naciskiem na bezpieczeństwo i ergonomie.

responsive
Przykładowe funkcje oprogramowania
Zależności w strukturze organizacyjnej firmy
Wymiana danych między użytkownikami systemu
Zadania i rozliczanie efektywności pracy pracowników
Tworzenie raportów, porównań i zestawień
Planowanie budżetu i rozliczenia czasu pracy
Zarządzanie przepływem zgłoszeń typu Helpdesk
Przetwarzanie i analiza danych Excel, CSV, TXT, SQL
Pełna elastyczność i modułowość
Nasze oprogramowanie tej klasy cechuje się kilkoma szczególnymi własnościami.

Modułowość

Tworzone oprogramowanie składa się z „klocków”, które można dowolnie łączyć, tworzyć relacje, konfigurować. Bez ograniczeń. Zgodnie z bieżącymi potrzebami.

Skalowalność

Praktycznie bez ograniczeń. Wielkość i złożoność oprogramowania może rosnąć razem z Twoją firmą. Na początku może być to proces prosty, który z czasem może się powiększyć nawet 100 krotnie!

Wydajność

Zapewniamy wyjątkowo szybkie działanie mechanizmów przeliczających dane oraz przede wszystkim przyjemne korzystanie przez użytkowników końcowych.

Nowoczesność

Stosujemy najnowsze technologie web’owe. Wykorzystujemy min. Vue2.JS + Node. Dbamy aby oprogramowanie było realizowane najnowszymi stabilnymi narzędziami programistycznymi.

Przykłady i gotowe rozwiązania
Oferujemy pełen zakres produkcji stron i aplikacji internetowych

Core:UI

System administracyjny oparty o framework VueJS. Całość jest łatwo integrowalna i sposobów na wykorzystanie jest niezliczona ilość.

Zobacz demo

Material Design

Przykład panelu administracyjnego wykorzystywanego do zarządzania stroną www, aplikacją lub innymi usługami sieciowymi.

Zobacz demo

Bootstrap

Panel administracyjny dla sklepu internetowego, strony www lub innej aplikacji internetowej.

Zobacz demo

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.