Kreatywny zespół i nowe technologie

Tworzymy solidny zespół zafascynowany najnowszymi trendami w programowaniu

Osiągamy nasze cele dzięki początkowej analizie oraz odpowiednim kreatywnym i przemyślanym działaniom. Nie oszczędzamy czasu na etap związany ze zbieraniem wymagań oraz analizy biznesowej danego projektu. Przede wszystkim myślimy kreatywnie i działamy skutecznie. Staramy się aby nasze produkty były ciekawe, nieszablonowe oraz wyjątkowe. Wiemy jak odpowiedzialne są nasze działania dlatego każde z nich jest przyporządkowane sukcesowi Państwa firmy.
Jesteśmy zespołem sprawdzonych ludzi. Pracujemy w grupie dzięki czemu zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym zakresie. Tworząc strony Internetowe i aplikacje pracujemy wg określonych wypracowanych etapów dzięki czemu wszystko przebiega sprawnie i szybko. Każdy z nas odpowiada za poszczególne zadania – od przygotowania projektu graficznego, poprzez przygotowanie szablonów serwisu, oprogramowanie, wdrożenie systemów zarządzania treścią jak i uzupełnienie materiałów.

Oddajemy w Państwa ręce zespół specjalistów dzięki czemu możecie być pewni iż Państwa wymagania zostaną w stu procentach spełnione.

1_hqME940w9qBYhuPcUDG4BQ
Pracujemy na co dzień w metodach tzw zwinnych (SCRUM/AGILE).
Codzienne spotkania i rozkład prac na mniejsze elementy pozwala uzyskać nam lepszą wydajność.

Wywiad i wymagania

Wszelkie nasze prace zaczynamy od zebrania wymagań jakie są stawiane naszym projektom. Nie szczędzimy czasu na ten proces, gdyż jest on niezbędny do dalszych prac i poświęcamy mu sporo czasu.

Testy

Testujemy każdy element naszej pracy. Dokonujemy wszelkich starań aby nasze projekty były odporne na ataki hakerskie oraz odwiedziny maszyn SPAM.

Makiety funkcjonalne

Tu budujemy makiety i wizualizacje oparte jest na rzetelnym przeanalizowaniu wymagań stawianych naszym projektom. Głownie zależy nam na tym etapie aby Klient dobrze poznał naszą koncepcę na końcowy produkt.

Wdrożenie

Produkt końcowy, który został zaakceptowany zostaje wdrożony na właściwym środowisku.

Wytwarzanie

Omówiony szczegółowo i zaakceptowany projekt trafia w ręce deweloperów. Ten proces zależy głownie od złożoności projektu. Całość jest rozpisana w roadmapie wraz z cyklami kolejnych wydań aplikacji lub strony.

Dokumentacja

Prowadzimy pełną dokumentację projektową obejmującą wymagania funkcjnalne, przypadki testowe, oraz pełną dokumentację deweloperską.