Kreatywny zespół i nowe technologie

Tworzymy solidny zespół zafascynowany najnowszymi trendami w programowaniu

Osiągamy nasze cele dzięki początkowej analizie oraz odpowiednim kreatywnym i przemyślanym działaniom. Przede wszystkim myślimy kreatywnie i działamy skutecznie. Staramy się aby nasze produkty były ciekawe, nieszablonowe oraz wyjątkowe. Wiemy jak odpowiedzialne są nasze działania dlatego każde z nich jest przyporządkowane sukcesowi Państwa firmy.
Jesteśmy zespołem sprawdzonych ludzi. Pracujemy w grupie dzięki czemu zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym zakresie. Tworząc strony Internetowe i aplikacje pracujemy wg określonych wypracowanych etapów dzięki czemu wszystko przebiega sprawnie i szybko. Każdy z nas odpowiada za poszczególne zadania – od przygotowania projektu graficznego, poprzez przygotowanie szablonów serwisu, oprogramowanie, wdrożenie systemów zarządzania treścią jak i uzupełnienie materiałów.

Oddajemy w Państwa ręce zespół specjalistów internetowych dzięki czemu możecie być pewni iż Państwa wymagania zostaną w stu procentach spełnione.

1_hqME940w9qBYhuPcUDG4BQ

ZWINNY PROCES REALIZACJI PROJEKTÓW METODĄ SCRUM / AGILE

100% Responsywności

Wszystkie nasze projekty są w pełni dynamicznie dostosowywane do wielkości urządzenia na jakim są odtwarzane. Nie musisz martwić się o swój wizerunek na małych ekranach smartfonów i tabletów.

System zarządzania treścią na stronie

Każdy nasz projekt zawiera system CMS dzięki któremu zmiana treści na stronach odbywa się łatwo i przyjemnie.

Łatwość rozwoju

Pracujemy na framewor’kach modułowych co pozwala nam w szybki sposób rozwinąć projekt o nowy kontent lub zmienić jego dotychczasową formę.

Dokumentacja

Prowadzimy dokumentację projektową dla użytkowników końcowych oraz dla przyszłych developerów.

24/7 Wsparcie

Wszyscy nasi Klienci otrzymują nasze pełne wsparcie podczas prac nad projektem oraz wsparcie posprzedażowe. Prowadzimy indywidualne szkolenia z obsługi naszych produktów.

Wydajny hosting VPS

Współpracujemy z wiodącymi dostawcami usług hostingowych w Polsce oraz na Świecie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualne i dobieramy odpowiednie zaplecze serwerowe oraz przepustowość łącza.

Skalowalne systemy oraz profesjonalne wsparcie to wszystko czego potrzebuje Twoja Firma, aby się rozwijać

1
Koncepcje
Analiza
Propozycje rozwiązań
Innowacyjność
2
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo danych
Bezpieczny dostęp
Autoryzacja
3
Wydajność
Skalowalne systemy
Integralność usług
Wydajne raporty
4
Dedykowane wsparcie
24/7 telefon, email
Baza wiedzy
Szkolenia