Kreatywny zespół i nowe technologie

Tworzymy solidny zespół zafascynowany najnowszymi trendami w programowaniu

Osiągamy nasze cele dzięki początkowej analizie oraz odpowiednim kreatywnym i przemyślanym działaniom. Nie oszczędzamy czasu na etap związany ze zbieraniem wymagań oraz analizy biznesowej danego projektu. Przede wszystkim myślimy kreatywnie i działamy skutecznie. Staramy się aby nasze produkty były ciekawe, nieszablonowe oraz wyjątkowe. Wiemy jak odpowiedzialne są nasze działania dlatego każde z nich jest przyporządkowane sukcesowi Państwa firmy.
Jesteśmy zespołem sprawdzonych ludzi. Pracujemy w grupie dzięki czemu zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym zakresie. Tworząc strony Internetowe i aplikacje pracujemy wg określonych wypracowanych etapów dzięki czemu wszystko przebiega sprawnie i szybko. Każdy z nas odpowiada za poszczególne zadania – od przygotowania projektu graficznego, poprzez przygotowanie szablonów serwisu, oprogramowanie, wdrożenie systemów zarządzania treścią jak i uzupełnienie materiałów.

Oddajemy w Państwa ręce zespół specjalistów dzięki czemu możecie być pewni iż Państwa wymagania zostaną w stu procentach spełnione.

1_hqME940w9qBYhuPcUDG4BQ
Pracujemy na co dzień w metodach SCRUM/AGILE.
Codzienne spotkania i rozkład prac na mniejsze elementy pozwala uzyskać nam lepszą wydajność.

Wywiad i wymagania

Wszelkie nasze prace zaczynamy od zebrania wymagań jakie są stawiane naszym projektom. Nie szczędzimy czasu na ten proces, gdyż jest on niezbędny do dalszych prac.

Narzędzia

Dobór odpowiednich narzędzi programistycznych to jeden z kluczowych momentów w projekcie.

Makiety funkcjonalne

Tworzenie makiet i wizualizacji oparte jest na rzetelnym przeanalizowaniu wymagań stawianych naszym projektom.

Dokumentacja

Prowadzimy dokumentację projektową dla użytkowników końcowych oraz dla przyszłych developerów.

24/7 Wsparcie

Wsparcie i konsultacja jest możliwa na każdym etapie i w każdym momencie trwania projektu.

Development

Proces wytwarzania oprogramowania jest niezwykle ściśle powiązany z wymaganiami oraz z makietami wypracowanymi wcześniej. Tutaj trafia projekt już zaakceptowany i gotowy do produkcji.