Sklep internetowy szyty na miarę

Zaplanuj strategię dla Twojego sklepu internetowego

Na wstępnym etapie analizujemy Twoje cele biznesowe, branżę, ofertę, grupę docelową oraz konkurencję i przygotowujemy fachową specyfikację projektu oraz makiety funkcjonalne. Doradzimy Ci także, wskazując na sprawdzone rozwiązania i technologie, które pozwolą skutecznie zrealizować wymagania Twojego e-biznesu.

Dedykowany system zarządzania

Oferujemy wydajne i skalowalne systemy ecommerce, które pozwolą na zaawansowane, ale intuicyjnie zarządzanie zamówieniami oraz asortymentem Twojego sklepu, szereg integracji z systemami zewnętrznymi oraz możliwość swobodnej dalszej rozbudowy. Projekty prowadzimy z wykorzystaniem najnowszych systemów takich jak Prestashop, Magento, WooCommerce (WordPress), OpenCart.

responsive

Indywidualny projekt graficzny

Tworząc design Twojego sklepu, troszczymy się o efektywność i efektowność – zapewniamy oryginalność koncepcji oraz troskę o maksymalną użyteczność. Nasz dział kreatywny na czele ze strategiem i projektantem użyteczności UX są w stanie zaprojektować każdą wizję. Jeśli masz pomysł to pozwól nam go zrealizować!

AP-food2
onlineecommerce

Oferowane systemy zarządzania treścią i produktami w sklepie, pozwalają klientom na sprawne uruchomienie oraz prowadzenie własnego sklepu internetowego.  Już podstawowe wersje zapewniają sprawną obsługę zamówień, wysyłek,  edycję katalogu produktów, natomiast oprogramowanie rozszerzone o moduły dodatkowe umożliwia stworzenie rozbudowanego e-sklepu czy portalu handlowego.

Zainwestuj w swój pomysł i pozwól nam go zrealizować! Skontaktuj się z nami już teraz!

Jeżeli masz pomysł na ciekawy projekt internetowy to dobrze trafiłeś. Jesteśmy dla Ciebie idealnym partnerem w procesie realizacji Twojego celu. Pozwól nam działać, a szybko zobaczysz jak profesjonalnie podchodzimy do tematu.