Nasze usługi i gotowe rozwiązania

Strony internetowe

Strony internetowe Gdynia, Gdańsk, Sopot

Projektujemy rozbudowane serwisy internetowe oraz proste strony wizytówkowe. Wszystkie strony opieramy o system zarządzania treścią CMS, który umożliwia szybkie i łatwe aktualizowanie zawartości strony również niedoświadczonym użytkownikom. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę – od projektu strony, przez opracowanie grafiki i kodowanie, po redakcję treści, publikację i szkolenie z obsługi panelu zarządzania witryną.

Aplikacje internetowe i systemy

Aplikacje internetowe

Aplikacje internetowe oparte o nasz autorski framework SMART stanowią narzędzie w niemal każdej branży.  Aplikacja jest skalowalna i łatwo możemy ją dostosować pod prawie każdą działalność firmy. Wykorzystaliśmy technologię opartą o NodeJS, Angular, ExpressJS, dzięki czemu szybkość i łatwość obsługi jest na najwyższym poziomie.

Do każdego zlecenia wybieramy odpowiednie komponenty i moduły. Tak aby całość stanowiła integralną część działalności naszych Klientów.

Wspieramy na każdym etapie projektu i każdy nasz Klient otrzymuje wsparcie po sprzedażowe.

Płatności internetowe oraz sms

Płatności internetowe

Wdrażamy płatności online wiodących bramek płatniczych na rynku m.in. PayU, DotPay, Transferuj, Przelewy24, Tpay, Cashbill, Ecard, eService, PayPal. Implementujemy skrypty zarówno w systemach CMS takich jak WordPress, Prestashop, Magento, OpenCart, Zend oraz na witrynach opartych o autorskie rozwiązania. Usługę realizujemy kompleksowo wraz z przeprowadzeniem testowych płatności.

Zabezpieczenia się przed wirusami i atakami SPAM

secure

Audyt bezpieczeństwa systemów CMS m.in WordPress, PrestaShop, OpenCart, Magento.
Czy twoje maile wpadają do SPAM foledru? Hosting zablokował twój serwer z powodu masowej wysyłki SPAM? Niemal w każdym przypadku wina leży po stronie niedbale zabezpieczonego systemu CMS oraz braku zabezpieczeń samych plików na serwerze. Kompleksowo zajmujemy się zabezpieczeniami witryn internetowych opartych o popularne systemy CMS. Usuwamy wpisy do BLACKLIST SPAM oraz usuwamy istniejące skrypty spamerskie na serwerach.