• Godziny pracy: 8:00 – 18:00
Thumb Thumb

12 lat doświadczenia na rynku IT

Pomagamy firmom osiągnąć cele biznesowe

Tworzenie oprogramowania w firmie IT Sense to kompleksowy proces, mający na celu dostarczenie produktu zgodnego z wymaganiami klienta, w określonym harmonogramie i zgodnie z założonym budżetem. Ta zaawansowana procedura wymaga zgranej koordynacji wielu działań wykonywanych przez zespół projektowy. Tradycyjne, kaskadowe podejście do tworzenia oprogramowania stopniowo traci na popularności, ustępując miejsca bardziej elastycznym metodom.

Czy potrzebuje biznesplan?

Kluczowym wyzwaniem dla zespołu projektowego jest pełne zrozumienie potrzeb klienta, jego celów biznesowych, a następnie stworzenie systemu, który w pełni odpowiada oczekiwaniom zamawiającego. Ten proces może być podzielony na kilka etapów.

Jak długo to trwa?

Wszystko zależy od złożoności projektu. Nie ma tutaj sztywnych ram czasowych jednak po zapoznaniu się z oczekiwaniami jesteśmy w stanie oszacować i przedstawić harmonogram prac wraz z datami zakończenia.

Jak powinienem zacząć?

Przede wszystkim zależy nam na zebraniu podstawowych informacji o projekcie lub przedsięwzięciu. Liczą się informacje które pomogą nam lepiej zrozumieć problem i przedstawić odpowiednie rozwiązanie lub pełną automatyzację.

Poznaj proces

Jak wygląda proces wytwarzania oprogramowania w ITSense?

01
Poznajemy szczegóły

Na tym etapie dużo rozmawiamy o przyszłym projekcie, jego funkcjach oraz wyglądzie.

02
Proponujemy rozwiązania

Teraz możemy zaproponować rozwiązania które pokrywają wymagania oraz koncepcje.

03
Budujemy

Na tym etapie głównie skupiamy się na technologi oraz przekuwamy ustalenia w istniejący produkt on-line.

04
Publikujemy

Po gruntownych testach możemy przejść do finału i opublikować gotowy produkt w sieci.

Dlaczego warto z znami?

Dowozimy projekty na czas i rzetelnie prowadzimy aktualizacje oprogramowania

Shape

24/7 Wsparcie techniczne

Naszym klientom oferujemy telefoniczne wsparcie techniczne 24/7. Jesteśmy w stanie podjąć działania niemal natychmiast po zgłoszeniu problemu.

Zadzwoń +123 456 7890

Dzielimy się wiedzą

Zobacz nasz firmowy blog. Umieszczamy tam często ciekawe artykuły i nawiązujemy do tematów związanych z internetem, e-commerce, aplikacjami www oraz sztucznej inteligencji AI.

Zobacz nasz blog