Dedykowane rozwiązania

Tworzymy solidny zespół zafascynowany najnowszymi trendami w programowaniu

Tworzymy, projektujemy i wdrażamy wysokiej jakości strony internetowe, dedykowane aplikacje, sklepy on-line, systemy e-commerce, płatne kontenty, systemy płatności online, systemy CRM, ERP wraz z wszelkimi rozwiązaniami dostosowanym do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Programujemy w najlepszych technologiach

Nasze projekty wykonujemy z wykorzystaniem najlepszych technologii dostępnych na rynku. Programujemy głównie Front End z wykorzystaniem  jQuery, AngularJS, Javascript oraz również Back End – CodeIgniter, Symfony2,  Zend. Wybór zależy od stawianych nam wymagań funkcjonalnych dla danego projektu. Staramy się zawsze kłaść nacisk na nowe technologie. Wykorzystujemy również platformy WordPress oraz PrestaShop, Magento, QCart. Realizujemy projekty od prostych wizytówkowych stron internetowych, po portale branżowe, sklepy internetowe, platformy e-commerce i systemy intranetowe. Umożliwiamy nie tylko bycie obecnym w sieci ale również zapewniamy wysoką jakość naszych usług wraz z pełnym wsparciem po wdrożeniu projektu.

Dziś technologia informacyjna jest podstawą w wielu aspektach działalności oraz w życiu osobistym. Świat zmienia się coraz szybciej a wyzwanie zapewniają usługi IT dla przedsiębiorstw odpowiadające ich oczekiwaniom.

Jakość, niezawodność, wydajność i funkcjonalność jest kluczem do sukcesu w każdej branży. Bez względu na skalę projektu, każdy nasz Klient ma zapewnioną profesjonalną i fachową opiekę project managera, analityka, zespołu programistów, specjalistów ds. testowania aplikacji oraz dostęp do naszego studia graficznego.

work

Wdrażamy również gotowe rozwiązania

cms

Jak działamy?

Systemy i aplikacje webowe dedykowane z reguły wiążą się z wyższymi kosztami produkcji. Niejednokrotnie są jednak jedyną możliwością odwzorowania w IT wymogów biznesowych, które zazwyczaj nie znoszą kompromisów. Próba opierania niestandardowych serwisów i aplikacji na dostępnych szablonach oprogramowania zawsze kończy się przyjęciem ograniczeń systemu, które wpływają na pogorszenie działania a w skrajnych wypadkach nawet powodują jego bezużyteczność.

Wymagania

Na ten etap poświęcamy najwięcej uwagi. Im lepszy kontakt z Klientem oraz dokładniejsze jego wymogi co do projektu tym szybciej i łatwiej możemy przejść do prac związanych z wytwarzaniem.

Projekt interfejsu

Na tym etapie tworzone są makiety funkcjonalne, obrazy statyczne widoków poszczególnych elementów projektu oraz opis funkcjonalności. Ten etap należy głównie do prac specjalisty od UI/UX Design.

Wytwarzanie

Ten etap to praca głównie po naszej stronie. Dobieramy odpowiedni zespół w zależności od technologii jaką wykorzystujemy w projekcie. Wszelkie wymagania zostają tutaj wdrożone w życie.

Wdrożenie

Migracja skryptów ze środowiska testowego oraz konfiguracja środowiska docelowego nie należy do łatwych zadań. Nasi eksperci od technologi webowej zawsze dbają o końcową jakość produktu.