Dedykowane rozwiązania

Tworzymy solidny zespół zafascynowany najnowszymi trendami w programowaniu

Tworzymy, projektujemy i wdrażamy wysokiej jakości aplikacje internetowe (Single Page Application), dedykowane rozwiązania, sklepy on-line, systemy e-commerce, płatne kontenty, systemy płatności online, systemy CRM, ERP wraz z wszelkimi rozwiązaniami dostosowanym do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Programujemy w najlepszych technologiach

Nasze projekty wykonujemy z wykorzystaniem najlepszych technologii dostępnych na rynku. Programujemy przede wszystkim w Front End z wykorzystaniem głównie framework’a Angular w wersji 5. Back End zawsze dostosowujemy pod konkretne wymagania. Zawsze staramy się zawsze kłaść nacisk na nowe technologie. Pracujemy w zespole często zdalnym i wykorzystujemy zwinną technikę pracy SCRUM/AGILE. Dzięki temu nasze projekty są łatwo zażądzalne i przewidywalne.

Dziś technologia informacyjna jest podstawą w wielu aspektach działalności oraz w życiu osobistym. Świat zmienia się coraz szybciej a wyzwanie zapewniają usługi IT dla przedsiębiorstw odpowiadające ich oczekiwaniom.

Jakość, niezawodność, wydajność i funkcjonalność jest kluczem do sukcesu w każdej branży. Bez względu na skalę projektu, każdy nasz Klient ma zapewnioną profesjonalną i fachową opiekę project owner’a, analityka, zespołu developerów, specjalistów ds. testowania aplikacji oraz dostęp do naszego studia graficznego. Dodatkowo każdy Klient ma dostęp do systemu JIRA do śledzenia postępów w projekcie.

work

Skalowalne systemy oraz profesjonalne wsparcie to wszystko czego potrzebuje Twoja Firma, aby się rozwijać

1
Koncepcje
Analiza
Propozycje rozwiązań
Innowacyjność
2
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo danych
Bezpieczny dostęp
Autoryzacja
3
Wydajność
Skalowalne systemy
Integralność usług
Wydajne raporty
4
Dedykowane wsparcie
24/7 telefon, email
Baza wiedzy
Szkolenia