Responsywne strony internetowe

Projektujemy nowoczesne rozwiązania i ciekawe funkcjonalności

Naszą specjalnością są nowoczesne i responsywne strony internetowe dostosowane do każdych wymogów i wyświetlane w każdym urządzeniu. Oferujemy kompleksowe prace związane z projektowaniem. Całość integrujemy w systemie WordPress – najłatwiejszym w obsłudze i najbardziej rozbudowanym obecnie systemie zarządzania treściami na stronach www, który pozwala edytować stronę bez znajomości języka kodowania przy pomocy edytora zbliżonego do popularnego “Microsoft WORD”.  Tworzenie stron internetowych to nasza pasja i codzienna praca.

Analizujemy potrzeby, określamy cele i dobieramy najbardziej efektywne rozwiązania dla każdego projektu. Łączymy nowoczesne interaktywne technologie z użyteczną i atrakcyjną warstwą wizualną. Tworzymy serwisy internetowe, które skutecznie pracują na sukces naszych Klientów, niezależnie od tego czy są wyświetlane na komputerze, telefonie czy tablecie.

scrum
EpikWeb-création-et-réalisation-de-site-web

Chcesz zdobywać nowych klientów? Zależy Ci na korzystnym wizerunku? Zbudujemy dla Ciebie nowoczesną, atrakcyjną wizualnie, responsywną stronę.

Dzięki niej osiągniesz wysokie pozycje w Google. Stronę otrzymasz na własność, z możliwością edycji treści, bez abonamentów, ale za to ze wsparciem technicznym.

Należymy do wydawców  Theme Forest, Template Monster, Elegant, Pixeden. Możemy zaoferować wszelkie szablony i pluginy jakie oferują programiści i designerzy należący do ww. grup i nie tylko. Wdrażamy gotowe rozwiązania oraz tworzymy nowe zupełnie od podstaw. Dzięki wykorzystaniu autorskich skryptów, a także wypracowanych rozwiązań i doświadczeń, jesteśmy w stanie efektywniej wykorzystywać czas i bardziej skupiać się na użyteczności danej witryny. Wstępny projekt graficzny Twojej strony zobaczysz już w ciągu 4-5dni od złożenia zamówienia i podesłania odpowiednich materiałów!

templates

W internecie jest miejsce na wszystko. Dosłownie. Jeżeli chcesz zrobić coś, czego jeszcze nie widział Świat, masz pomysł na wywrotowy projekt – jesteśmy na to gotowi. Mamy na koncie kilka odważnych realizacji i z chęcią dodamy kolejną do naszego bogatego portfolio.

Responsywność

Projektujemy strony internetowe w oparciu o technologie Responsive Web Design (RWD). Tylko responsywne strony RWD dostosowują się dynamicznie do wielkości ekranu, na którym są oglądane dzięki czemu wyglądają tak samo dobrze na dużym monitorze o rozdzielczości 4K i małym smartfonie z ekranem 4″.

Optymalizacja

Wszystkie strony optymalizujemy pod najnowsze wytyczne Google, dzięki czemu strona jest faworyzowana w wynikach wyszukiwania i naturalnie się pozycjonuje. Dbamy aby prędkość wczytywania strony również była dla Google przyjazna, co skutkuje wysokimi wynikami w wyszukiwarkach dostępnych w Internecie.

Pełna kontrola

Oddajemy w Twoje ręce system, dzięki któremu w prosty i szybki sposób, a także bez specjalistycznej wiedzy programistycznej, będziesz mógł zarządzać całą swoją stroną internetową. Po zakończonym projekcie przeprowadzimy indywidualne szkolenie z obsługi systemu zarządzania treścią WordPress.

Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań aby nasze projekty oparte o CMS WordPress były w pełni bezpieczne. Wszelkie formularze zabezpieczamy autorskimi skryptami any-SPAM. Dokonujemy również istotnych zmian w konfiguracji serwera Apache lub Nginx poprawiające bezpieczeństwo plików znajdujących się na serwerze.

Co o nas mówią?

Profesjonalne podeście do tematu projektów stron internetowych. Od początku pełne wsparcie na każdym etapie rozwoju. - Jan Kostecki CEO BiznesNaStart
Szybkość w rozwiązywaniu problemów to duży atut tej firmy. Zrealizowałam dwa duże projekty dla klienta zagranicznego i jestem niesamowicie zadowolona.- Ann Santos Marketing Specialist GeekoV
Kluczem do sukcesu jest terminowość i wywiązywanie się z umów. W dzisiejszych czasach gdzie firm produkujących strony www jest cała masa to właśnie terminowość jest na 1 miejscu. Dlatego wybrałem ITSense Web Developers- Krzysztof Zagórski Dyrektor Operacyjny IT Konsulting